AFAC Kariyer

AFAC olarak yetişmiş ekip üyeleri yerine kendini geliştirecek üyelere fırsat vermek istiyoruz. Kendini geliştirmeye açık, araştırmacı biriyseniz AFAC tam size göre... Alışılmış yazılım geliştirme süreçlerinden farklı olarak nerdeyse her platformda kendine has yazılım Framework'leriyle yeni bir dünya 'AFAC'

AFAC Farkları

AFAC Farkı, bir sayfadaki kelimelerin ötesine geçer. Ön kapıdan içeri adım attığınızda hissettiğiniz yoldaşlıktır. Her projede ortak çalışma şeklimiz budur. Mümkün olan en yüksek kaliteli çözümleri geliştirme taahhüdümüzdür. Her ekip üyesinin sahip olduğu tevazu ve dürüstlüktür. Saygı, cesaret ve hesap verebilirlik, her gün eyleme koyduğumuz değerlerden sadece birkaçıdır. AFAC çalışanları sadece çalışmak için burada değil, müşterilerimizde farkedilebilir bir etki yaratmak için buradayız.

“Ekibimizle çalışmak mutluluk verici. Sürekli gelişen kendi içlerinde zorlukları çözen ekip üyeleriyle zorlukları sadece çözüldükten sonra duyabiliyorsunuz

Müşterilerimize en iyi desteği ve rehberliği sağlayabilmek için bilgilerini en ileri düzeyde tutuyorlar. Bu ekiple çalışmak bir ayrıcalık.”

Ahmet ErsoyCTO

AFAC'lı Olmak!

profesyonel gelişim eğitimlerinden ve esnek çalışma zamanına kadar, ekibimizin her bir üyesini desteklemek için oluşturduğumuz benzersiz ortamdan gurur duyuyoruz.

Esnek Çalışma | Sürekli Eğitim | Sürekli Sertifikasyon

Sizleri Bekleyenler:

Açık Pozisyonlar