Mobil Uygulama
Geliştirme

Güvenliği ilk sıraya koyarken hedeflerinizi devreye almanıza, ölçeklendirmenize ve gerçekleştirmenize yardımcı olmak için özel uygulamalar geliştiriyor ve test ediyoruz. Yeni bir hizmeti teşvik etmeniz veya dahili süreçleri basitleştirmeniz gerekip gerekmediğini, yazılım mühendislerimiz zamanında ve bütçe dahilinde özel bir çözüm sunabilir. Yazılım ve uygulama geliştirme yeteneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

IOS GELİŞTİRME

AF/AC Bilişim Apple iOS platformları ile çalışan mobil cihazlar için uygulama geliştirmekte ve yayınlamaktadır. Telefonunuzla bir ürün barkodunu okutup hakkında bilgi alabilir, üretim proseslerine müdehale edebilir ve raporları kontrol edebilir veya web sitenizin içeriğinde yer alan ürün ve hizmetleri mobil uygulamanız yardımıyla ilgilenen potansiyel müşterilerle buluşturabilir ve modern ekonomide payınızı genişletebilirsiniz

İOS Uygulama Geliştirmenin Yararları
  • Büyük Güvenlik

  • Kullanıcı Deneyimi

  • Daha Fazla Pazar Erişimi

  • Sadık Tüketici Tabanı

ANDROİD GELİŞTİRME

AF/AC Bilişim Android platformları ile çalışan mobil cihazlar için uygulama geliştirmekte ve yayınlamaktadır. Telefonunuzla bir ürün barkodunu okutup hakkında bilgi alabilir, üretim proseslerine müdehale edebilir ve raporları kontrol edebilir veya web sitenizin içeriğinde yer alan ürün ve hizmetleri mobil uygulamanız yardımıyla ilgilenen potansiyel müşterilerle buluşturabilir ve modern ekonomide payınızı genişletebilirsiniz. Siz hayal edin, beraber ihtiyaçlarınızı belirleyip sizlere en uygun çözümleri sunalım. Amacımız içeriklerinizi müşteri ve takipçilerinize en hızlı biçimde sunmanızı sağlamak ve şirket içi yazılım ihtiyaçlarınızı masabaşına bağlı kalmadan karşılayabilmenizi sağlamaktır. Size zaman kazandıracak çözümler sunarak, kazandığınız bu zamanı daha verimli işlerinizde kullanabilmenizi hedefliyoruz.

ANDROİD UYGULAMA GELİŞTİRMENİN YARARLARI
  • Düşük Maliyetlerle Yüksek Yatırım Getirisi

  • Daha Hızlı Kurulum

  • Çok Yönlülük ve Ölçeklenebilirlik

  • Geliştirilmiş Güvenlik

İletişime
Geçin
Projenizi
Hayata Geçirelim