Finansal Yazılımlar

Finansal hizmet firmaları için güvenlik çok önemlidir. Müşteriler, verilerinin ve varlıklarının önceliklendirilmesini ve korunmasını bekler. Tek bir ihlal bile bu güveni kırabilir. AF/AC'ta, hassas finansal bilgileri koruyor ve özellikle finansal kurumlar için tasarlanmış gelişmiş tehdit algılama ve müdahale hizmetleriyle mevzuata uygunluk sağlıyoruz.

Gelişmiş Finans
Hizmetleri

Müşteri güvenini korumak hiç bu kadar zor olmamıştı. Tehditler geliştikçe risk de artar. Finans kurumları için bu, hizmetlerin sunulma şeklini yeniden düşünmek anlamına gelir. Müşteri gizliliğini korumak, sistemlerin hala kullanılabilir ve erişilebilir olmasını sağlamak ve verilerin bütünlüğünü korumak. Otomasyon ve yenilik çağında, ağ altyapınızı koruma ihtiyacı hiç bu kadar büyük olmamıştı.

Ekibimiz, proaktif, etkili ve uzun vadeli bir strateji sağlamak için finansal müşteriler için benzersiz bir şekilde tasarlanmış işbirliğine dayalı, entegre bir hizmet yaklaşımı benimser. İster iyi yönetilen risk uyumu geliştiriyor, ister her zaman açık yönetilen güvenlik sağlıyor, her zaman uyumlu ve her zaman ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış esnek ve ölçeklenebilir çözümler oluşturuyoruz. Riski yöneten ve olumlu iş sonuçları sağlayan gelişmiş güvenlik hizmetleriyle müşterilerinizi koruyun ve güvenlerini sürdürün.

İletişime
Geçin
Projenizi
Hayata Geçirelim

  • 37 - 12 işleminin sonucu kaçtır?