Eğitim Yazılımları

Uzaktan eğitim yazılımları, Özel belgelendirme yazılımları ve sertifikasyon süreçleri hizmeti veriyoruz.Öğretim yazılımı olarak da bilinen eğitim yazılımı, kullanılan programları öğretmekle ilgilidir. hem öğretmenler hem de öğrenciler için destek olarak kullanmak üzere dijital platformlar öğretme / öğrenme süreçlerinde. Çok yeni görünseler de, başlangıcı 60-70'lere kadar uzanıyor.Bu programlar, özellikle akademik bilginin edinilmesini kolaylaştırmak ve geliştirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Yani, asıl amacı bu olmalı ve açıkça ifade edilmelidir. Bu, bazı çalışma ortamlarında da bulunabilmesine rağmen, bunların eğitim yazılımı olarak kabul edilmediği anlamına gelir.Bununla birlikte, bu kaynaklar esas olarak okul bağlamlarında kullanılsa da, öğrenmenin evden yapılabildiği, dolayısıyla sınıfta edinilen bilgiyi artıran ve destekleyen programlar da vardır.Bu bilgisayar programları veya uygulamaları sayesinde öğrenci, Her türden farklı müfredat konularında bilgilerini pekiştirdiklerindematematik veya diller gibi en pratik olanlardan tarih, biyoloji veya coğrafya gibi daha teorik yapıya sahip olanlar dahil.Eğitim yazılımının sunabileceği muazzam olasılıklar sayesinde, bilgi veya bilgi çok çeşitli biçimlerde sunulabilir; bilgi diyagramlarından veya eskizlerden anketlere veya oyunlara. Formattaki bu büyük değişkenlik öğrencilerin motivasyonunu ve ilgisini kolaylaştırır.

Uzaktan Eğitim Yazılımları

Uzaktan eğitim yazılımıyla yepyeni bir eğitim kültürü gelişmiştir. Öğrencileri daha iyi anlamak ve onlara daha iyi hizmet sunmak için verilen derslere istenildiği zaman erişme fırsatıda sunmaktadır.Ne zaman, nerede olursanız öğrenme faaliyetlerine devam edebileceğiniz bir eğitim sistemidir. Aynı zamanda fiziksel koşullar kaynaklı olumsuzlukları ortadan kaldıran bir sistemdir. Teknolojik araçların gelişimiyle birlikte uzaktan eğitim yazılımları da günümüzde fazlasıyla rol almaya başlamıştır. Bu da uzaktan eğitimi geleneksel eğitim karşısında güçlü kılmaktadır. Uzaktan eğitim yazılımı denince akla ilk gelen isim olan eMc ailesi olarak eğitim yazılımlarıyla ilgili her türlü desteği sizlere vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Özel Belgelendirme Yazılımları

MYK Belge Yazılımı ile belgelendirme ve merkezi sınav işlemleri artık çok daha kolay. Adaylarınız başvurusunu aldıktan sonra sistem üzerinden sınav oluşturup, adaylara özel kitapçıklar çıktı alabilirsiniz. Sınav sonuçlarını sistem otomatik olarak hesaplayarak belgelendirme karar işlemine gönderir. Ardından belge alan adaylar gözetim ve yeniden belgelendirme işlemleri yapılır.

İletişime
Geçin
Projenizi
Hayata Geçirelim