AFAC Nedir ?

AFAC ismini Aurum(Altın), Ferrum(Demir),Argentum(Gümüş) ve Copper(Bakır) elementlerinin latince isimlerinden alır. Bu adlandırmalar ayrıca ürün gruplarını temsil eder. Her bir element alt gruplara ayrılarak firmamız tarafından geliştirilmiş yazılımlara isim verir. AF/AC Bilişim web tabanlı teknolojiler kategorisinde bir çok alanda hizmet vermektedir.

AFAC Hakkında

AFAC Bilişim Logo

2016 yılında faaliyetlerine başlayan AF/AC Bilişim, gerek kamu gerekse özel sektör ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunmaktadır. Uyguladığımız süreç, sektörel ihtiyaçlara yönelik problemlerin belirlenmesi ile başlar, ilgili teknolojilerin araştırılması ve üretilmesi ile devam eder ve amaca yönelik komple çözümler üretilerek sonlanır.

AF/AC Bilişim çok geniş yelpazede, iş yazılımları geliştirmenin yanısıra proje bazında donanım tedariği, danışmanlık ve teknik destek hizmetleri de vermektedir. Bilişim Sektöründeki uzun süren deneyimlerini yazılım teknolojileri, veri tabanı teknolojileri ile birleştiren genç bir ekipten oluşmaktadır.

Yazılım ve tasarım sektöründe mutlu ettiği müşterilerle Türkiye’nin yenilikçi, mükemmelliği arayan, saygın ve lider, Kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, uluslararası standartlarda markalaşmış bir firma olabilmektir.

Neden AFAC

Bilişim Sektöründeki uzun süren deneyimlerini yazılım teknolojileri, veri tabanı teknolojileri ile birleştiren genç bir ekipten oluşmaktadır. Geliştirilen yazılımlar, kuruluşların performansını artırma ve onlara rekabet avantajı kazandırma amacıyla hem hız hem de teknolojik alt yapısının geleceğe yönelik olması düşünülerek tasarlanmaktadır. AF/AC Bilişim kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemiştir. Yaptığımız her işte, ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef almaktayız. Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır.

ISO 27001 Güvenlik Sertifikası

Deneyimli Ekip Arkadaşları

Hızlı Yazılım Geliştirme Altyapısı

Odaklı, Çevik(Agile) İş Modeli

Sürekli Ekip Eğitim Süreci

Sürekli Geliştirilen Platformlar

AFAC Ekip

Bir görevi ileriye taşıyabilecek olan zihinlerdir. Kendini geliştirilen yazılım geliştirme uzmanları, tutkulu teknoloji uzmanları, sistem uzmanları ve çok disiplinli profesyonellerden oluşan ve hepsi projenizi daha iyi oluşturmak için birlikte çalışan çok çeşitli bir ekibiz. AFAC ekip üyeleri, proje ne olursa olsun, kendilerini işe yarayan özel çözümlerle müşterilere hizmet vermeye adamıştır.

Blue Star About Join Us Overlap Images

AFAC Kariyer

Rakipsiz bir ortamda ve bilinçli bir kültürde çalışırken, çeşitli sektörlerde anlamlı ve olumlu bir etki yaratmanın bir parçası olun. Şu anda uzman ekibimize katılmak için yazılım mühendisleri, sistem mühendisleri, elektronik mühendisleri, bulut mühendisleri ve daha fazlasını araştırıyoruz. AFAC’ın eşsiz kültürü hakkında daha fazla bilgi edinin ve mevcut fırsatlarımızı keşfedin.