Web Site & Oyun & Mobil Uygulama & Özel Yazılım Geliştirme

Şimdi Hemen Teklif Alın.

Biz Kimiz ?

2016 yılında faaliyetlerine başlayan AF/AC Bilişim, gerek kamu gerekse özel sektör ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunmaktadır. Uyguladığımız süreç, sektörel ihtiyaçlara yönelik problemlerin belirlenmesi ile başlar, ilgili teknolojilerin araştırılması ve üretilmesi ile devam eder ve amaca yönelik komple çözümler üretilerek sonlanır. AF/AC Bilişim çok geniş yelpazede, iş yazılımları geliştirmenin yanısıra proje bazında donanım tedariği, danışmanlık ve teknik destek hizmetleri de vermektedir. Bilişim Sektöründeki uzun süren deneyimlerini yazılım teknolojileri, veri tabanı teknolojileri ile birleştiren genç bir ekipten oluşmaktadır. Geliştirilen yazılımlar, kuruluşların performansını artırma ve onlara rekabet avantajı kazandırma amacıyla hem hız hem de teknolojik alt yapısının geleceğe yönelik olması düşünülerek tasarlanmaktadır. AF/AC Bilişim kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemiştir. Yaptığımız her işte, ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef almaktayız. Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır.

AF/AC Klinik Yönetim Sistemi

Erciyes Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde Geliştirilen Tamamen Ücretsiz Klinik Yönetim Sistemi *Kullanmak için sadece iletişime geçip kayıt oluşturmanız yeterli sistemimiz TAMAMEN ÜCRETSİZDİR. Kliniklerinizin verimliliğini artırmak için başlatılan bir program gereği tasarlanmıştır.

AF/AC E-ticaret

AF/AC Bilişimin sunduğu gelişmiş e-ticaret yazılımları ile e-ticaret yapmak artık çok kolay! Sürekli güncellenen yazılım, mobille %100 uyumlu yeni versiyon temalar, gelişmiş kampanya ve raporlama yazılımları... Yani kısaca iyi bir e-ticaret sitesi için ihtiyacınız olan her şey AF/AC Bilişimde.

Sanal Pos Entegrasyonu

Elektronik ticaretin anahtarlarından biri de "Sanal POS" denilen sistemlerdir. Web üzerinden ödeme söz konusu olduğunda sanal POS´lar devreye girer. Klasik alışverişlerde kullandığımız POS (Point of sale- ödeme noktası) cihaz ve sistemlerinin, web siteleri üzerinden alışveriş yapmaya olanak sağlayan şekline sanal POS -VPOS (Virtual point of sale) denmektedir. Kısaca buna Internet´e uyarlanmış POS da diyebiliriz.

Sanal POS kullanmanın sağlayacağı faydalar

* İnternet yoluyla gerçekleştirilen alışverişlerde en etkili ve güvenli ödeme metodudur.
* Perakende (B2C- firmadan müşteriye-) satışlarda %35-40 arasında artış sağlar.
* İşletmenin pazarlama alanını dar bir bölge ve şehirden kurtarıp, ülke çapında yaygın bir ağa kavuşmasını sağlar hatta ihracat olanaklarını da ciddi anlamda arttırır.
* İmaj, tanıtım ve rekabet gücü anlamında işletmeye büyük artı değer sağlar.
* Yüzyüze satış sürecinden çok daha kısa sürelerde alışveriş olanağı tanır.

Sanal Pos
Sanal Pos

Özel Yazılım Geliştirme

Windows, Web ve Mobil platformlar için size özel yazılımlar geliştiriyor, sahip olduğunuz farklı yazılımları tek platformda kontrol etmenizi sağlayacak özel entegrasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Veri Tabanı İşlemleri

Büyüyen datalar hem hazineniz hemde yönetilmesi güç birer sıkıntı kaynaklarınız. Her işe başladığınızda işlerin bugünlere geleceğini kestirmenin güç olduğunu biliyoruz.

Crm

CRM (Customer Relationship Management), Türkçe karşılığı Müşteri İlişkileri Yönetimidir. Müşteri odaklı çalışarak; müşteriyi tanımak, müşteri ihtiyacını anlamak, ona uygun hizmetler ve ürünler geliştirmektir.AFAC CRM programları ile bahsedilen stratejik planı oluşturarak müşteri ilişkilerinde sorunsuz bir yönetim sistemine sahip olabilirsiniz.

Çağrı Merkezi

Projeler için profesyonel olarak 7/24 danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Referanslarımız

Türk Mafya

Location Feed

Bombus App

Zıp Zıp Ufo

Emaanet

Empatech

Hfm Plastik Ve Ambalaj

Visnegram

Simaş Yapı

Mr Oyuncu

Sağnak Koleji

Neuroline

Teknolojiler

İletişim Bilgilerimiz

Telefon
Adres
Mail

Bize Mesaj Gönderin Size Dönelim

Mesajınızı Gönderin

© Copyright 2017 AF/AC Bilişim