Web Site & Oyun & Mobil Uygulama & Özel Yazılım Geliştirme

Şimdi Hemen Teklif Alın.

Biz Kimiz ?

2016 yılında faaliyetlerine başlayan AF/AC Bilişim, gerek kamu gerekse özel sektör ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunmaktadır. Uyguladığımız süreç, sektörel ihtiyaçlara yönelik problemlerin belirlenmesi ile başlar, ilgili teknolojilerin araştırılması ve üretilmesi ile devam eder ve amaca yönelik komple çözümler üretilerek sonlanır. AF/AC Bilişim çok geniş yelpazede, iş yazılımları geliştirmenin yanısıra proje bazında donanım tedariği, danışmanlık ve teknik destek hizmetleri de vermektedir. Bilişim Sektöründeki uzun süren deneyimlerini yazılım teknolojileri, veri tabanı teknolojileri ile birleştiren genç bir ekipten oluşmaktadır. Geliştirilen yazılımlar, kuruluşların performansını artırma ve onlara rekabet avantajı kazandırma amacıyla hem hız hem de teknolojik alt yapısının geleceğe yönelik olması düşünülerek tasarlanmaktadır. AF/AC Bilişim kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemiştir. Yaptığımız her işte, ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef almaktayız. Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır.

AF/AC Klinik Yönetim Sistemi

Erciyes Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde Geliştirilen Tamamen Ücretsiz Klinik Yönetim Sistemi *Kullanmak için sadece iletişime geçip kayıt oluşturmanız yeterli sistemimiz TAMAMEN ÜCRETSİZDİR. Kliniklerinizin verimliliğini artırmak için başlatılan bir program gereği tasarlanmıştır.

AF/AC E-ticaret

AF/AC Bilişimin sunduğu gelişmiş e-ticaret yazılımları ile e-ticaret yapmak artık çok kolay! Sürekli güncellenen yazılım, mobille %100 uyumlu yeni versiyon temalar, gelişmiş kampanya ve raporlama yazılımları... Yani kısaca iyi bir e-ticaret sitesi için ihtiyacınız olan her şey AF/AC Bilişimde.

Android Geliştirme

AF/AC Bilişim Android platformları ile çalışan mobil cihazlar için uygulama geliştirmekte ve yayınlamaktadır. Telefonunuzla bir ürün barkodunu okutup hakkında bilgi alabilir, üretim proseslerine müdehale edebilir ve raporları kontrol edebilir veya web sitenizin içeriğinde yer alan ürün ve hizmetleri mobil uygulamanız yardımıyla ilgilenen potansiyel müşterilerle buluşturabilir ve modern ekonomide payınızı genişletebilirsiniz. Siz hayal edin, beraber ihtiyaçlarınızı belirleyip sizlere en uygun çözümleri sunalım. Amacımız içeriklerinizi müşteri ve takipçilerinize en hızlı biçimde sunmanızı sağlamak ve şirket içi yazılım ihtiyaçlarınızı masabaşına bağlı kalmadan karşılayabilmenizi sağlamaktır. Size zaman kazandıracak çözümler sunarak, kazandığınız bu zamanı daha verimli işlerinizde kullanabilmenizi hedefliyoruz.

Android

Mobil Uygulama ile Neler Yapılabilir ?

* Kurumsal firmalar, marka imajlarını güçlendirebilir ve daha çok kullanıcı ile etkileşime girebilir.


* Size özel projeler geliştirilebilir.

* Mevcut ERP/CRM sistemleriniz web servisleri ile mobilize edilebilir.


* Dijital yayınlar yapılabilir.

* Rezervasyon alan firmalar mobil uygulamalar ile kolayca rezervasyon alabilir.


* Size özel mobil oyun geliştirilebilir.

* Mobil barkod okuyuculu basit veya gelişmiş stok takipleri yapılabilir.


* Nakliye hizmeti veren firmalar mobil uygulamalar ile kolayca konum alabilir ve iş bildirimi yapabilir.

Referanslarımız

Türk Mafya

Location Feed

Bombus App

Zıp Zıp Ufo

Emaanet

Empatech

Hfm Plastik Ve Ambalaj

Visnegram

Simaş Yapı

Mr Oyuncu

Sağnak Koleji

Neuroline

Teknolojiler

İletişim Bilgilerimiz

Telefon
Adres
Mail

Bize Mesaj Gönderin Size Dönelim

Mesajınızı Gönderin

© Copyright 2017 AF/AC Bilişim